WolneTerminy.pl dokładają wszelkich starań, aby traktować klientów uczciwie i otwarcie, przy uwzględnieniu najlepszych praktyk. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu.

Przeczytaj więcej na temat ciasteczek
Prowadź u Nas terminarz!
0
Masz zachowanych 0 terminarzy
SAVEDENT

SAVEDENT

Krakowska 12

42-200, Częstochowa

wyznacz trasę dojazdu
+ dodaj do schowka
Nasza klinika oferuje pełen zakres zabiegów stomatologicznych. Zabiegi wykonywane są przez lekarzy mających długoletnie doświadczenie w pracy w prywatnych praktykach.Przychodnia Stomatologiczna wyposażonA jest w szereg nowoczesnych urządzeń usprawniających proces leczenia i pozwalających na szybsze uzyskanie zadawalających efektów.

Nauka dokładnego i prawidłowego szczotkowania zębów Niestety nikt nie uczył nas jak dobrze i dokładnie czyścić zęby. Pokażemy jak to robić, aby odnieść jak najlepszy efekt i zapewnić zdrowie naszym zębom i dziąsłom. Otrzymają Państwo od nas instrukcję obsługi zębów Niewłaściwe ruchy szczoteczki i zbyt mocny nacisk na nią niszczą szkliwo i dziąsła. Jeżeli Twoja szczoteczka .....
  • Cena/os (zł): od 50,00 zł do 100,00 zł
Terminarz
Cennik
Usuwanie Kamienia
W naszym Centrum możecie Państwo szybko, skutecznie i bezboleśnie pozbyć się tego balastu. W tym celu stosujemy urządzenie ultradźwiękowe ze specjalnymi końcówkami pomagającymi dotrzeć w każdy zakamarek.
Cena od100,00 zł
Mapa
Komentarze