WolneTerminy.pl dokładają wszelkich starań, aby traktować klientów uczciwie i otwarcie, przy uwzględnieniu najlepszych praktyk. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu.

Przeczytaj więcej na temat ciasteczek
Prowadź u Nas terminarz!
0
Masz zachowanych 0 terminarzy
Aplikacja dla pracowników i właścicieli
ikona

Aplikacja mobilna Wolne Terminy pozwoli Państwu w bardzo szybki i prosty sposób zarezerwować termin na swoim terminarzu, jednocześnie ta rezerwacja pojawi się we wszystkich miejscach połączonych poprzez nasz system czyli na stronie wolneterminy.pl, wtyczce jeśli taką Państwo umieściliście na swojej stronie oraz na innych aplikacjach np. pracowników.

Poprzez aplikacje możesz nadać dostęp do poszczególnych terminarzy wybranym pracownikom np: każdy z pracowników ma dostęp tylko do swojego terminarza, a Pani w rejestracji do wszystkich, możliwości są nieograniczone sam ustalasz kto i do czego ma dostęp.

Zainstaluj aplikację wolne terminy na urządzeniach dostępnych przez Ciebie i innych pracowników, aplikacje możesz zainstalować jednocześnie na kilku urządzeniach i nie ważne z którego urządzenia dokonasz rezerwacji ona pojawi się na wszystkich urządzeniach jednocześnie, więc nikt nie dokona rezerwacji tego samego terminu.

Sprawdź co zyskujesz przez dostęp do naszej aplikacji!
Możesz zarządzać nieograniczoną liczbą terminarzy!
Masz szybki dostęp do kolejnych
miesięcy i dni.
Możesz rezerwować terminy ze znacznym wyprzedzeniem./
W zależności od specyfiki Twojego biznesu, możesz rezerwować poszczególne dni...
... lub określone godziny!
Możesz szybko i wygodnie wprowadzić oraz zmienić warunki rezerwacji!