WolneTerminy.pl dokładają wszelkich starań, aby traktować klientów uczciwie i otwarcie, przy uwzględnieniu najlepszych praktyk. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu.

Przeczytaj więcej na temat ciasteczek
Prowadź u Nas terminarz!
0
Masz zachowanych 0 terminarzy
Reklama
ikona

Reklamuj się na WolneTerminy.pl

Czym jest reklama na WolneTerminy.pl?

Reklama jest alternatywą dla usługodawców, którzy świadczą usługi w danej branży, ale nasza kategoryzacja oraz sposób wykonywania działalności nie kwalifikują ich do umieszczenia terminarza, reklama będzie również idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy terminarze chcą wzbogacić dodatkowo kampanią reklamową.

Reklamy wyświetlane są rotacyjnie w prawej części strony zgodnie z przeszukiwaniem użytkownika:

  • Cały kraj – reklama wyświetlana jest w odpowiedniej kategorii przed użyciem wyszukiwarki, oraz we wszystkich lokalizacjach w Polsce i wszystkich przeglądanych terminarzach.
  • Miejscowość – wyświetlana jest w momencie wybrania danej miejscowości, oraz na ogłoszeniach z danej miejscowości.
  • Miejscowość oraz obszar do 10, 25, 50, 150 km – wyświetlana jest w momencie wybrania danej miejscowości lub miejscowości w danym obszarze. Im większy obszar tym więcej wyświetleń. Reklama będzie wyświetlana w momencie wybrania miejscowości z obszaru, który dana reklama obejmuje oraz we wszystkich ogłoszeniach z obszaru wybranego dla reklamy.

Jak wygląda reklama?

Jak dodać reklamę?

Aby dodać reklamę należy się zarejestrować po przez formularz rejestracyjny na http://wolneterminy.pl/rejestracja/, aktywować konto po przez klikniecie w link aktywacyjny, następnie w panelu klienta rozwinąć zakładkę reklama, oraz skorzystać z funkcji „dodaj reklamę”. Po wypełnieniu wszystkich wymaganych pól formularza w tym nazwy lokalu/usługi, sloganu reklamowego, opisu, danych kontaktowych oraz adresu, należy wybrać lokalizację tak, aby ułatwić dotarcie potencjalnym klientom do naszych usług. Na koniec pozostaje nam wybór ilości wyświetleń reklamy oraz daty rozpoczęcia. Gdy reklama osiągnie określoną liczbę wyświetleń zostaje zakończona, a o fakcie tym informuje stosowne powiadomienie. Do wyboru mamy następujące wartości dla miejscowości jest to 1000, 3000, 5000, 7000, 10000, 25000 wyświetleń dla całego kraju jest to odpowiednio 10000, 25000, 50000, 75000, 100000 wyświetleń. Opłata ze reklamę pobierana jest z góry z konta, jeśli środki na koncie są niewystarczające należy doładować konto lub dostosować liczbę wyświetleń do budżetu.