WolneTerminy.pl dokładają wszelkich starań, aby traktować klientów uczciwie i otwarcie, przy uwzględnieniu najlepszych praktyk. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu.

Przeczytaj więcej na temat ciasteczek
Prowadź u Nas terminarz!
0
Masz zachowanych 0 terminarzy
Terminarze
ikona

Serwis WolneTerminy.pl oddaje do Twojej dyspozycji, możliwość publikacji usług szerszemu gronu, a wszystko to poprzez wykorzystanie innowacyjnych wyszukiwarek. Z publikacji terminarza mogą skorzystać te osoby, które świadczą usługi w wybranych kategoriach, natomiast jeśli jesteś usługodawcą, których nasza kategoryzacja nie obejmuje, to alternatywą dla Ciebie będzie skorzystanie z reklamy (czytaj więcej na http://wolneterminy.pl/strona/reklama/), wszystkie terminarze niezgodne z kategorią lub opisem będą na bieżąco usuwane.

Każdy terminarz traktowany jest jako osobna usługa (jeśli w swojej ofercie posiadasz kilka sal, stanowisk, lub kilka miejsc wykonywania usługi to musisz dodać osobne terminarze), w ramach której będziesz mógł przyporządkować ofertę do odpowiedniej kategorii, dodać do niej cennik czy wybrać parametry. Oprócz wymienionych elementów terminarz składa się z nazwy, opisu, dodatkowo możesz dołączyć do niej szereg zdjęć tworzących estetyczną galerię.

Każdy terminarz ma własny kalendarz, natomiast użytkownik zobowiązany jest do regularnego uzupełniania kalendarza o terminy zajęte, w przeciwnym wypadku może nastąpić okresowa blokada ogłoszenia, a w konsekwencji blokada całego konta. Regularne uzupełnianie terminów pozwoli Twoim klientom w łatwy sposób dopasować termin do innych usług.

Terminarze wyszukiwane na stronie głównej są po przez szereg parametrów jak kategoria, lokalizacja, obszar, oraz najważniejsza termin. Kolejność wyświetlania terminarzy w wyszukiwarce jest po ostatniej aktualizacji terminarza im ta aktualizacja krótsza tym terminarz jest wyżej w wynikach wyszukiwania, wyjątkiem są tutaj terminarze które pozycjonują dany termin.