WolneTerminy.pl dokładają wszelkich starań, aby traktować klientów uczciwie i otwarcie, przy uwzględnieniu najlepszych praktyk. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu.

Przeczytaj więcej na temat ciasteczek
Prowadź u Nas terminarz!
0
Masz zachowanych 0 terminarzy
O serwisie
ikona

Organizujesz wydarzenie? Chcesz znaleźć potrzebną do tego usługę z wolnymi terminami? Dobrze trafiłeś. Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce, systemie ogłoszeń oraz dopasowaniu terminów będziesz miał przegląd aktualnych ofert z Twojego miasta lub innej interesującej Cię lokalizacji.

Przy pomocy wyszukiwarki wolnych terminów będziesz mógł precyzyjnie określić swoje potrzeby, wystarczy, że:

  • wybierzesz kategorie, które Cię interesują,
  • na kalendarzu zaznaczysz interesujący cię termin ( należy pamiętać jednak, że jeśli wybierzemy więcej niż jeden termin, to wynikami tego wyszukiwania będą oferty, które mają terminy wolne we wszystkie wybrane przez Ciebie dni ),
  • określisz lokalizacje oraz obszar przeszukiwania,
  • na koniec zatwierdzisz swój wybór przyciskiem „wyszukaj wolny termin”.

W tym momencie powinieneś otrzymać wyniki wyszukiwania, a co najważniejsze usługi, które mają niezarezerowane w terminach przez Ciebie wskazanych. Jeśli zdarzyłoby się, że oferta ma jednak zajęty termin, to zgłoś nam to poprzez formularz „znalazłeś zajęty termin oznaczony, jako wolny, zgłoś Nam” znajdujący się przy kalendarzu w widoku oferty.

Drugą zasadniczą funkcjonalnością, a zarazem nowością na rynku jest dopasowanie terminów, aby z nich skorzystać należy:

  • znaleźć konkretne, interesujące cię ogłoszenia (max 8), co ułatwi specialna wyszukiwarka lokalizacyjna lub wyszukiwarka ofertowa wraz z autopodpowiedziami (jeśli nie znajdziesz interesującej Cię oferty zgłoś nam to poprzez formularz „Nie znalazłeś interesującej Cię firmy. Zaproponuj ją!’’ znajdujący się na stronie dopasuj termin. Postaramy się aby w ciągu 48h taka oferta znalazła się w bazie WolneTerminy.pl, wtedy będziesz mógł dopasować do niej termin wraz z innymi ofertami).
  • po znalezieniu konkretnej oferty kliknij w dopasuj termin znajdujący się przy ogłoszeniu, zrób to przy każdym ogłoszeniu, które Cię interesuje,
  • przejdź do kalendarza, który znajduje się powyżej, w prawej części kolorem czerwonym zaznaczone zostały oferty, które wybrałeś, na kalendarzu możesz odczytać, która z nich ma zajęty, a która wolny termin.

Kolor biały na kalendarzu oznacza, iż każde ogłoszenie ma wolny termin w ten dzień, jeśli na kalendarzu przy dniu jest kolor jasnoniebieski oznacza że przynajmniej jedna z ofert wybranych przez Ciebie ma zajęty termin ( możesz to sprawdzić poprzez kliknięcie na ten dzień , wtedy to pojawi się chmurka z informacją które ogłoszenia mają jaki status), kolor niebieski oznacza iż wszystkie oferty wybrane przez Ciebie mają zajęty dzień.

Wybrane oferty możesz w dowolnej chwili usuwać i dodawać inne, tak aby dopasować oferty do interesującego Cię terminu.


‘’Nasz serwis powstał z myślą o Tobie
Robimy to, aby oszczędzić Twój czas’’

WolneTerminy.pl