WolneTerminy.pl dokładają wszelkich starań, aby traktować klientów uczciwie i otwarcie, przy uwzględnieniu najlepszych praktyk. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu.

Przeczytaj więcej na temat ciasteczek
Prowadź u Nas terminarz!
0
Masz zachowanych 0 terminarzy
Wtyczka
ikona

Instrukcja:

Nasza wtyczka pozwala na wyświetlenie na Twojej stronie firmowej terminarza, który prowadzisz na WolneTerminy.pl. Z poziomu swojego panelu możesz wybrać, który z prowadzonych terminarzy ma wyświetlać się na Twojej stronie.

Nie musisz się już martwić o spójność swoich terminarzy. Kalendarz będzie aktualizowany co kilka minut dzięki czemu odwiedzający Twoją stronę będą mieli bieżący dostęp do Twoich terminów.

Nasz widget doskonale będzie komponował się z Twoją stroną, nie ingerując w jej treść i układ!

Rezerwacje dzienne - idealne do bookowania terminów dla hoteli, sal weselnych lub branży budowlanej.

Rezerwacje czasowe - najlepszy sposób na rezerwację wizyty u fryzjera, kosmetyczki lub lekarza. Twój klient umówi się z Tobą na konkretną godzinę w wybranym dniu poprzez Twoją stronę!

Instalacja naszej wtyczki jest bardzo prosta i trwa kilka minut - wystarczy, że po zalogowaniu umieścisz na swojej stronie specjalny kod wg poniższej instrukcji.

W celu instalacji widgetu należy umieścić poniższy kod bezpośrednio przed kończącym znacznikiem </body>. Jeżeli masz pytania techniczne dotyczące sposobu instalacji naszej wtyczki skontaktuj się z nami!:

  kod widoczny po zalogowaniu               

*W przypadku, gdy Twoja strona nie korzysta jeszcze z jQuery należy wstawić dodatkowo poniższy kod zaraz po znaczniku <body>

  kod widoczny po zalogowaniu